Art-Kem Artikülasyon ve Kekemelik Danışma Merkezi

Neden Art-Kem Artikülasyon Kekemelik Merkezi?

Art-Kem Artikülasyon Kekemelik Danışma Merkezi eğitim sektöründe 10 yılıaşkın tecrübe ve deneyimi ile yetkinliğini kanıtlamış, deneyimli ve alanında uzman personelleri ile siz danışanlarımıza huzurlu,eğlenceli,ferah,ailenizin sıcaklığını aratmayacak bir ortamda eğitim sunmaktadır.

Bugüne kadar yüzlerce kekeme ve konuşma problemi yaşayan danışanlarımızı %100 başarıya ulaştıran uzman eğitimci kadro ile hizmet vermektedir.Gelip görmeden karar vermeyin.Art-Kem Artikülasyon Kekemelik Konuşma Merkezi size özgür ve yep yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor

Art-Kem Artikülasyon Kekemelik Konuşama Merkezi’nde  konuşma bozukluğu olan okuma yazma bilen ve bilmeyen 4 ve üzeri yaştaki kişilerin düzenli ve akıcı konuşmaları için uygulanan kurumumuza has yöntem,teknik ve bilgisayar destekli eğitim programı ile 21 günde olumlu ve kalcı sonuçlar alınıyor.Akabinde gelen süreçte ise siz değerli danışanlarımızı asla yalnız bırakmıyoruz. 3 ay boyunca sürekli kontrol ve istek olursa ara ara eğitimlere devam ediyoruz.

Vizyonumuz %100 başarıdır.Bu konuda çalışan tüm personellerimiz üniversite mezunu deneyimli ve alanlarında uzmanlaşmıştır.

Küçük yaştaki çocuklar ile konuşma bozukluğu konusunda eğitimli Çocuk Gelişimciler tarafından Play Terapi yöntemi uygulanmaktadır.

Amacımız maddi değeri ikinci planda tutarak konuşma bozukluğu yaşayan bireylere ilaçsız ve psikolojik destekli bir eğitim sunmaktır.

En önemli gayemiz yurdun her yerinde konuşma buzukluğu yaşayan kişilere sesimizi duyurmak onların sorunlarını gidermektir.

Art-Kem Artikülasyon,Kekemelik Danışma Merkezi Olarak Bireylere yaşamın sorumluluğunu eline alan farkındalığı yüksek, kendine ve potansiyeline inanan ve bunu sevgi ile iletişim kurarak kullanmayı başaran kişiler olma yolculuğunda yol arkadaşlığı ederken, deneyimli eğitmen kadromuzla doğru iletişim kurarak hayata yeni bir pencereden bakmanızı sağlamaktır.

Okulda burayım diyemeyen, durakta ineceği yeri söylemekte zorlanan, telefonda cevap veremeyen, özel duygularını ifade edemeyen vs. kişilere merkezimizde uzman kadromuzca verilen eğitimler ile düzgün ve akıcı konuşmaları sağlanmaktadır.

Referansımız mezun ettiğimiz öğrencilerimiz ve bilgi birikimimizdir.